SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
499 900 €
(6 578 € / м²)
Распродаја
3
1
76 м²
Avenue Lyautey, Cavalaire-sur-Mer

спаваћа соба3
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

BERTRAND FOUCHER REAL ESTATE invites you to discover in the CITY CENTER near the harbor and shops, in a recent high-end residence (KAUFMANN AND BROAD)...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторОдвојени тоалетХодникКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 106дана
Ажурирано: 29дана

Локалитети

Avenue Lyautey, Cavalaire-sur-Mer
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BERTRAND FOUCHER IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству