SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
199 000 €
(2 052 € / м²)
Распродаја
4
1
97 м²
Chemin des Argentons, Caumont-sur-Durance

спаваћа соба4
равно97 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Camille NOUGUIER vous propose: À vendre – Appartement rénové 97 m² au Coeur de Caumont-sur-Durance.Découvrez ce bel appartement entièreme...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 157дана
Ажурирано: 25дана

Локалитети

Chemin des Argentons, Caumont-sur-Durance
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству