Листа понуда
6
6
6
330 000 €
(4 342 € / м²)
Распродаја
3
1
76 м²
Avenue de la Promenade, Castries
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
76 м²
купатила
Преведи на Енглески
DEUX CHAMBRES - EXPOSITION SUD - SPACIEUX - TERRASSE - LUMINEUX - PARKING EN SOUS-SOL - CALME - ÉCOLES - PROCHE COMMODITÉS - PARKING Découvrez ce supe...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenue de la Promenade, Castries
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.