SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
54 000 €
(3 000 € / м²)
Распродаја
1
1
18 м²
Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez

спаваћа соба1
равно18 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Plongez dans l'opportunité unique d'acquérir ce studio lumineux de 18 m², niché au dernier étage d'une résidence sécurisée à Vendargues, à quelques pa...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству