SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
175 000 €
(7 000 € / м²)
Распродаја
2
1
25 м²
Place Christian Bonnet, Carnac

спаваћа соба2
равно25 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Nicolas Legrain vous propose: Charmant appartement 2 pièces, rénové à Carnac (Morbihan)Idéalement situé à Carnac, station balnéaire pris...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Place Christian Bonnet, Carnac
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству