SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
109 000 €
(1 346 € / м²)
Распродаја
3
1
81 м²
Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne

спаваћа соба3
равно81 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Appartement T3 de 81 m2 avec vue exceptionnelleSitué au 2? étage d’une résidence proche du centre-ville accessible à pied, découvrez ce bel appartemen...

Гас
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

3c Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству