SUPA24
Дневна соба; модерни стил, природно светло, дрвени под
Дневна соба
Дневна соба
145 000 €
(1 559 € / м²)
Распродаја
3
1
93 м²
Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne

спаваћа соба3
равно93 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé au deuxième étage d’un élégant hotel particulier de la rue de Verdun, cet appartement de caractère a fait l’objet d’une rénovation complète avec...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 36дана

Локалитети

Boulevard Jean Jaurès, Carcassonne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

3c Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству