SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
195 000 €
(2 910 € / м²)
Распродаја
4
1
67 м²
Avenue des Cigales, Cannes

спаваћа соба4
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

SOUS COMPROMIS! Dans le centre ville de Cannes la Bocca, proche de la place du marché. Appartement traversant de type 3/4 pièces d'une superficie de 6...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 494дана
Ажурирано: 493дана

Локалитети

Avenue des Cigales, Cannes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Cannes Horizon

Слични огласи

Слично у иностранству