SUPA24
3 150 000 €
(35 795 € / м²)
Распродаја
2
1
88 м²
Place du 18 Juin, Cannes

спаваћа соба2
равно88 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Located on a high floor of a prestigious residence on the Croisette, this elegant 88.35 m2 apartment has been fully renovated and enjoys breathtaking ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Place du 18 Juin, Cannes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME HUNTS

Слични огласи

Слично у иностранству