SUPA24
4 150 000 €
(25 460 € / м²)
Распродаја
3
1
163 м²
Place du 18 Juin, Cannes

спаваћа соба3
равно163 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Discover this spacious 163 m2 apartment, located on the first floor of one of the most prestigious residences in Californie. This exceptional property...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Place du 18 Juin, Cannes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME HUNTS

Слични огласи

Слично у иностранству