SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
595 000 €
(7 169 € / м²)
Распродаја
3
1
83 м²
Avenue Maurice Chevalier, Cannes

спаваћа соба3
равно83 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Mortimer GILLOT-KHAYAT präsentiert eine exklusive 2-Zimmer-Wohnung im obersten Stockwerk einer modernen, sicheren Residenz aus dem Jahr 2019 an der Av...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледНамештенОдвојени тоалетТуш кабина

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue Maurice Chevalier, Cannes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ImmoReseau

Слични огласи

Слично у иностранству