SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
519 000 €
(7 014 € / м²)
Распродаја
3
1
74 м²
Allée du Parc Springland, Cannes

спаваћа соба3
равно74 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Bienvenue dans cet appartement lumineux de 74 m², niché dans le quartier très prisé de la basse Californie à Cannes. Ce bien d'exception, implanté dan...

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Allée du Parc Springland, Cannes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству