SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 150 000 €
(14 375 € / м²)
Распродаја
3
1
80 м²
Promenade Favre Le Bret, Cannes

спаваћа соба3
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

CANNES DOWNTOWN Located on a high floor of a luxury residence, this two-bedroom apartment features a terrace and a partially enclosed loggia, all in ...

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Promenade Favre Le Bret, Cannes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Adhère Transactions

Слични огласи

Слично у иностранству