SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
798 000 €
(9 732 € / м²)
Распродаја
3
1
82 м²
Rue Ricord Laty, Cannes

спаваћа соба3
равно82 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

Located in a quiet and secure condominium, just a 5-minute walk from the Croisette, this luxurious 82 m² renovated apartment with high-end features of...

Електрични
Старост понуде: 48дана
Ажурирано: 48дана

Локалитети

Rue Ricord Laty, Cannes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BARNES Cannes

Слични огласи

Слично у иностранству