SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
685 000 €
(7 366 € / м²)
Распродаја
5
1
93 м²
Avenue des Cigales, Cannes

спаваћа соба5
равно93 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Anna Bartoli vous propose: Appartement 5 pièces à vendre Cannes - 93 m2 - Résidence de standing - Garage - À rénoverSitué à Cannes, appar...

Друго
Старост понуде: 58дана
Ажурирано: 34дана

Локалитети

Avenue des Cigales, Cannes
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству