SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
380 000 €
(5 000 € / м²)
Распродаја
4
1
76 м²
Chemin des Salles, Cagnes-sur-Mer

спаваћа соба4
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

À vendre – Appartement 4 pièces avec grande terrasse – Val Fleuri, Cagnes-sur-Mer

Situé au cœur du quartier du Val Fleuri à Cagnes-sur-Mer, découvrez...

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Chemin des Salles, Cagnes-sur-Mer
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AGENCES DE FRANCE

Слични огласи

Слично у иностранству