SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
464 000 €
(7 030 € / м²)
Распродаја
3
1
66 м²
Chemin des Salles, Cagnes-sur-Mer

спаваћа соба3
равно66 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Au calme, situé dans une résidence neuve de 2022, appartement 3 pièces situé dans le quartier recherché du Val Fleuri à Cagnes-sur-Mer, proche des com...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 83дана
Ажурирано: 35дана

Локалитети

Chemin des Salles, Cagnes-sur-Mer
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

L'agence Azuréenne

Слични огласи

Слично у иностранству