SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
479 000 €
(7 369 € / м²)
Распродаја
3
1
65 м²
Chemin de la Montagne, Bry-sur-Marne

спаваћа соба3
равно65 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Situé à Bry-sur-Marne et bénéficiant d'une situation d'exception face à la Marne. Au sein d'une résidence de standing de 2021, cet appartement travers...

Гас
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Chemin de la Montagne, Bry-sur-Marne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству