SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
129 000 €
(2 186 € / м²)
Распродаја
2
1
59 м²
Chemin des Écoliers, Brunstatt-Didenheim

спаваћа соба2
равно59 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

DIDENHEIM CENTRE, APPARTEMENT, F2, 59m2, 1ER ETAGE SANS ASCENSEUR, UNE COUR EXTERIEURE SANS TRAVAUX Situé au sein d'une petite copropriété, en plein...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Chemin des Écoliers, Brunstatt-Didenheim
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

GIRARDI PFASTATT

Слични огласи

Слично у иностранству