SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
259 000 €
(4 466 € / м²)
Распродаја
3
1
58 м²
Ruelle de Saint-Pierre, Brétigny-sur-Orge

спаваћа соба3
равно58 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ce superbe appartement de 58 m², situé au 1er étage d'une résidence moderne avec ascenseur à Brétigny-sur-Orge, saura vous séduire par son agencement ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Ruelle de Saint-Pierre, Brétigny-sur-Orge
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству