SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
369 000 €
(3 727 € / м²)
Распродаја
4
1
99 м²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

спаваћа соба4
равно99 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Laissez-vous charmer par cet appartement spacieux de 99 m², parfaitement situé dans le quartier convoité à proximité immédiate du Parc Bordelais, l'un...

Гас
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству