SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
247 000 €
(4 259 € / м²)
Распродаја
3
1
58 м²
Cours du Maréchal Juin, Bordeaux

спаваћа соба3
равно58 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé dans l’un des quartiers les plus prisés de Bordeaux, à seulement 50 mètres des quais, cet appartement se trouve au 5ieme et dernier étage d’un b...

Електрични
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Cours du Maréchal Juin, Bordeaux
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Herranz Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству