Листа понуда
4
4
69 900 €
(1 997 € / м²)
Распродаја
2
1
35 м²
Rue de l'Église, Bondeval
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
35 м²
купатила
Преведи на Енглески
Appartement 2 pièces de 36 m² au cœur de Bondeval – Cadre de campagne idéal Situé au 1er étage d’une petite copropriété, cet appartement de 36 m² b...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Д - Мање економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
6дана
Ажурирано:
6дана
Пријави оглас
Локалитети
Rue de l'Église, Bondeval
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CONNECT CENTER HAUTE SAONE - ENDIE IMMOBILIER
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CONNECT CENTER HAUTE SAONE - ENDIE IMMOBILIER