SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
229 400 €
(4 171 € / м²)
Распродаја
3
1
55 м²
Allée du Héron, Bois-d'Arcy

спаваћа соба3
равно55 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Bois d'Arcy centre ville - Proche des bus, des écoles et des commerces. Sur un palier unique, Appartement 3 pièces en dernier étage en très bon état o...

Електрични
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Allée du Héron, Bois-d'Arcy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse Bois-d'Arcy - l'Adresse Bois-d'Arcy

Слични огласи

Слично у иностранству