SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
319 000 €
(3 255 € / м²)
Распродаја
5
1
98 м²
Promenade Django Reinhardt, Bobigny

спаваћа соба5
равно98 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Venez découvrir ce spacieux appartement de 5 pièces, niché au 7e et dernier étage d'une résidence moderne érigée en 2019 à Bobigny. Avec une superfici...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Promenade Django Reinhardt, Bobigny
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству