SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
315 000 €
(4 701 € / м²)
Распродаја
3
1
67 м²
Promenade Django Reinhardt, Bobigny

спаваћа соба3
равно67 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Plongez dans le charme de cet élégant appartement de 67 m², niché au rez-de-chaussée surélevé d'un immeuble contemporain érigé en 2012, au cœur vibran...

Електрични
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Promenade Django Reinhardt, Bobigny
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству