SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
149 000 €
(3 465 € / м²)
Распродаја
2
1
43 м²
Rue Prosper Ferradou, Blagnac

спаваћа соба2
равно43 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez ce charmant appartement de 2 pièces, idéalement situé au 1er étage d'une résidence moderne et arborée, construite en 2017 à Blagnac. Offrant...

Гас
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue Prosper Ferradou, Blagnac
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству