SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
730 000 €
(8 022 € / м²)
Распродаја
3
1
91 м²
Avenue Édouard VII, Biarritz

спаваћа соба3
равно91 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Laurence Roseyro vous propose: Appartement 3 pièces à rénover- Terrasse - Garage - Biarritz Situé à Biarritz, cet appartement de 91m² off...

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue Édouard VII, Biarritz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству