SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
76 000 €
(1 520 € / м²)
Распродаја
2
1
50 м²
Allées Paul Riquet, Béziers

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A Béziers, secteur Polygone, appartement de type 2 situé au 3ème et dernier étage d'une petite copropriété bien entretenue. Découvrez cet appartement ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Електрични
Старост понуде: 154дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Allées Paul Riquet, Béziers
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Accord Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству