SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
209 500 €
(3 174 € / м²)
Распродаја
3
1
66 м²
Rue du Vau Chalet, Betton

спаваћа соба3
равно66 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

iad France - Angélique Victoire vous propose: A Betton, bel appartement de 3 pièces de 66 m2 en rez-de-jardin avec terrasse, jardin et garage. Cet app...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторОдвојени тоалетДрвени под

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rue du Vau Chalet, Betton
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству