SUPA24
127 500 €
(2 277 € / м²)
Распродаја
3
1
56 м²
Grande Rue, Besançon

спаваћа соба3
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Appartement T3 de 56 m2, 2 chambres, aveccomble de 28m2. Idéalement situé dans un quartier très recherché, au sein d'une petite copropriété entiéremen...

Електрични
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Grande Rue, Besançon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ACBS-PATRIMOINE

Слични огласи

Слично у иностранству