SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
199 000 €
(1 701 € / м²)
Распродаја
4
1
117 м²
Rue du Maréchal Foch, Benfeld

спаваћа соба4
равно117 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

L’Agence de l’Ill Laurence WACH Immobilier vous présente en exclusivité à la vente :En centre-ville de Benfeld, découvrez cet appartement 4 pièces d...

Гас
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rue du Maréchal Foch, Benfeld
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Agence De L'ill - Laurence Wach Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству