SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
149 500 €
(3 115 € / м²)
Распродаја
3
1
48 м²
Boulevard Bretonnière, Beaune

спаваћа соба3
равно48 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ideally located in the heart of Beaune, discover this charming 48-square-meter apartment, nestled within a small, quiet condominium. The apartment co...

Гас
Старост понуде: 51дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Boulevard Bretonnière, Beaune
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ENDIE IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству