SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
69 900 €
(1 427 € / м²)
Распродаја
3
1
49 м²
Rue de l’Abbaye, Beaumont-le-Roger

спаваћа соба3
равно49 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Nathalie Floret vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement lumineux 3 pièces à Beaumont-le-Roger !Venez découvrir ce bel appartemen...

Друго
Старост понуде: 33дана
Ажурирано: 33дана

Локалитети

Rue de l’Abbaye, Beaumont-le-Roger
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству