SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
255 000 €
(2 931 € / м²)
Распродаја
4
1
87 м²
Rond-Point de la Chasse, Beauchamp

спаваћа соба4
равно87 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

iad France - Selena Serrano vous propose: BEAUCHAMP // RESIDENCE DES MARRONIERS // APPARTEMENT T4Cet appartement de 4 pièces, situé dans une résidence...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rond-Point de la Chasse, Beauchamp
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

IAD France

Слични огласи

Слично у иностранству