SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
149 000 €
(2 525 € / м²)
Распродаја
3
1
59 м²
Place du Marché, Bastia

спаваћа соба3
равно59 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

À vendre en Exclusivité dans votre Agence DESA IMMOBILIER, un appartement T3 de 59 m2 ensoleillé et lumineux situé résidence de Montesoro au 2eme étag...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 92дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Place du Marché, Bastia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Desa Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству