SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
219 000 €
(4 294 € / м²)
Распродаја
3
1
51 м²
Avenue du Général de Gaulle, Banyuls-sur-Mer

спаваћа соба3
равно51 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Imaginez vivre dans cet appartement de 51 m², lové au dernier étage d'un immeuble pittoresque à Banyuls-sur-Mer. Ce bien de trois pièces, fraîchement ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Топлотна пумпа
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Avenue du Général de Gaulle, Banyuls-sur-Mer
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству