SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
329 000 €
(6 580 € / м²)
Распродаја
2
1
50 м²
Avenue Dei Reganeu, Bandol

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

À Bandol, dans un secteur résidentiel calme, cet appartement de 2 pièces d'environ 50 m2 en rez-de-chaussée offre un cadre de vie agréable, tourné ver...

Електрични
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Avenue Dei Reganeu, Bandol
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству