Листа понуда
10
10
10
590 000 €
(8 939 € / м²)
Распродаја
3
2+
66 м²
Avenue Dei Reganeu, Bandol
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
66 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
A43062CCU83 - Exceptional Sea-View Duplex with Balcony – 66 m²
In the Heart of Bandol – Overlooking the Port & the Mediterranean
Some properties you ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Б - Веома економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
81дана
Ажурирано:
42дана
Пријави оглас
Локалитети
Avenue Dei Reganeu, Bandol
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.