SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
420 000 €
(5 185 € / м²)
Распродаја
4
1
81 м²
Avenue Jules Vercruysse, Bagnolet

спаваћа соба4
равно81 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Dans une copropriété année 70, situé au 4ème et dernier étage avec ascenseur, au cœur de Bagnolet, nous vous proposons cet agréable quatre pièces trav...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Avenue Jules Vercruysse, Bagnolet
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству