SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
415 000 €
(3 773 € / м²)
Распродаја
5
1
110 м²
Rue Pasteur, Bagneux

спаваћа соба5
равно110 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

À la frontière de Sceaux et de Bourg-la-Reine, laissez-vous séduire par cet appartement traversant de 110 m², baigné de lumière et idéalement pensé po...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue Pasteur, Bagneux
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству