SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
170 000 €
(3 036 € / м²)
Распродаја
3
1
56 м²
Rue Flammarion, Avignon

спаваћа соба3
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Découvrez ce rez-de-jardin de 3 pièces d'environ 56 m2, niché dans une résidence moderne et toute récente, située extra muros à Avignon. Ce bien excep...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue Flammarion, Avignon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству