SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
64 000 €
(1 362 € / м²)
Распродаја
2
1
47 м²
Place d'Armes, Auxonne

спаваћа соба2
равно47 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A Auxonne. Appartement de type 2, au deuxième étage, et comprenant entrée avec placards, cuisine équipée, séjour avec accès balcon, une chambre, salle...

Гас
Старост понуде: 105дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Place d'Armes, Auxonne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Val De Saone Transactions

Слични огласи

Слично у иностранству