SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
215 000 €
(3 209 € / м²)
Распродаја
4
1
67 м²
Rue Jacques Salvator, Aubervilliers

спаваћа соба4
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Découvrez ce superbe appartement de 67 m², situé au 8ème étage d'un immeuble emblématique datant de 1930 à Aubervilliers. Actuellement loué jusqu'en j...

Гас
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue Jacques Salvator, Aubervilliers
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству