SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
145 000 €
(4 833 € / м²)
Распродаја
2
1
30 м²
Rue Jacques Salvator, Aubervilliers

спаваћа соба2
равно30 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A vendre à Aubervilliers (93300), dans le secteur Quatre-Chemins à la limite de Pantin, découvrez ce charmant appartement 2 pièces (T2) situé au derni...

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Rue Jacques Salvator, Aubervilliers
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse Aubervilliers - l'Adresse Aubervilliers

Слични огласи

Слично у иностранству