SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
298 000 €
(3 386 € / м²)
Распродаја
4
1
88 м²
Rue de l'Ancien Marché, Attignat

спаваћа соба4
равно88 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Au coeur du village d'Attignat, en bordure de la petite rue calme, découvrez cet appartement de type 4 d'une superficie de 88.60 m2 avec une magnifiqu...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојени тоалетОтворени животни просторНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 133дана
Ажурирано: 70дана

Локалитети

Rue de l'Ancien Marché, Attignat
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

l'Adresse Bourg-en-Bresse - l'Adresse Bourg-en-Bresse

Слични огласи

Слично у иностранству