SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
211 600 €
(7 837 € / м²)
Распродаја
2
1
27 м²
Rue des Ajoncs, Arzon

спаваћа соба2
равно27 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Come and discover this very beautiful tastefully renovated apartment ideally located facing the port of CROUESTY in a prestigious residence with a swi...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue des Ajoncs, Arzon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AR'ZON IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству