SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
128 000 €
(3 200 € / м²)
Распродаја
2
1
40 м²
Chemin de Porte Ferrus, Arles

спаваћа соба2
равно40 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Duprat immobilier vous propose à la vente cet appartement situé dans une résidence de 2013 en Arles, zone nord. Ce bien est situé au 2eme étage avec a...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Chemin de Porte Ferrus, Arles
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Duprat Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству