SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
178 000 €
(3 633 € / м²)
Распродаја
3
1
49 м²
Avenue de Verdun, Argenteuil

спаваћа соба3
равно49 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Laissez-vous séduire par cet appartement T3 de 49 m², récemment rénové, situé dans un quartier paisible d'Argenteuil. Niché au deuxième étage d'un imm...

Електрични
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue de Verdun, Argenteuil
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству