SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
315 000 €
(3 580 € / м²)
Распродаја
4
1
88 м²
Allée de la Galaxie, Arcachon

спаваћа соба4
равно88 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Plongez dans le confort de cet appartement familial de 88 m², niché au cœur d'Arcachon, dans un quartier très prisé. Ce bien de 4 pièces, baigné de lu...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Гас
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Allée de la Galaxie, Arcachon
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ZEFIR IMMOBILIER

Слични огласи

Слично у иностранству